Prestige

Charakterystyka obiektów opatrzonych certyfikatem SPA QUALITY STANDARD poziom PRESTIGE.

Podstawowym kryterium postawionym w zakresie usług hotelarskich wszystkim obiektom posiadającym certyfikat PRESTIGE jest bezwzględne spełnianie wszystkich wymagań dla pensjonatu czterogwiazdkowego. Gość zastanie w obiekcie starannie przeszkolony personel, znający się na swoim fachu. Każdy pracownik zachowuje się kulturalnie i jest ubrany w profesjonalny uniform odpowiadający jego stanowisku. Strona www hotelu w jasny sposób przekazuje ofertę, a rezerwacja przebiega sprawnie. Wszystkie zabiegi SPA, które nie wymagają konsultacji specjalisty można zarezerwować od razu. Wszystkie budynki położone są w otoczeniu ułatwiającym relaks. Zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz są czyste i zadbane. Oznaczenia bez trudu pozwalają odnaleźć obiekt i od razu przywołują skojarzenia z ideą SPA. Gastronomia w hotelu jest na wysokim poziomie, w menu znajdują się potrawy wellness, dietetyczne oraz regionalne. Karta zawiera informacje na temat zdrowego żywienia i wartości odżywczych wszystkich serwowanych dań oraz. Dostępne są także konsultacje z dietetykiem. Hotel codziennie organizuje zajęcia sportowe z instruktorem oraz minimum dwa razy w miesiącu pogadanki na tematy SPA & Wellness, a także program kulturalny.

SPA w hotelu musi spełniać bardzo wysokie standardy – znaczenie ostrzej oceniane niż usługi hotelarskie. Recepcjonista SPA zna doskonale ofertę i z przyjemnością opowie Państwu o zabiegach, ich efektach oraz ewentualnych przeciwwskazaniach. Korzystanie z oferty SPA ułatwiają dostępne na basenie sterylne drewniaki oraz szlafroki w pokoju. Kosmetyki wykorzystywane w SPA dostępne są w formie testerów lub są do kupienia w recepcji. W części mokrej zainstalowano podłogi antypoślizgowe oraz poręcze zabezpieczające i ułatwiające korzystanie. Basen ma minimum 12m długości i wyznaczoną cześć do aqua aerobicu. W saunach są przyciski alarmowe, a obsługa dodatkowo dozoruje Państwa bezpieczeństwo. Temperatura w basenach oraz saunach jest stale monitorowana. Część oferująca zabiegi kosmetyczne obejmuje kilka gabinetów oraz solarium. Wszystkie urządzenia są sterylnie czyszczone po każdym użyciu i posiadają wszelkie wymagane atesty. W solarium znajduje się profesjonalny sprzęt zgodny z obowiązującymi standardami. Dostępne są broszury na temat opalania, a opalanie można przerwać w dowolnym momencie.

Poza częścią mokrą i kosmetyczną w obiekcie znajduje się także odpowiednio wyposażona siłownia i minimum dwie sale ćwiczeń. Uzupełnieniem oferty jest pokój wypoczynkowy, gdzie możecie się Państwo zrelaksować w każdej wolne od zabiegów chwili.

Obiekt musi angażować się w aktywne działania na rzecz ochrony środowiska potwierdzone certyfikatem oraz stosować politykę antynikotynową. Wyznaczone są całe piętra dla niepalących, a pokoje wyraźnie oznaczone. Recepcjonista pyta każdego gościa o preferencje dotyczącą pokoju dla niepalących w trakcie meldunku.